Skip to main content

Střední umělecká škola v Liberci vás srdečně zve na Dny otevřených dveří!
Datum: 20. – 21. října 2023
Čas: 9:00 – 16:00
Je to tady zase! Střední umělecká škola v Liberci vás s nadšením zve na další Dny otevřených dveří. Tato nezapomenutelná událost se bude konat 20. a 21. října 2023, a to od 9:00 do 16:00 hodin. Chceme vás pozvat, abyste se připojili k nám a objevili vše, co má naše škola poskytuje pro budoucí umělce a studenty u nás na Sušce.
Při Dnech otevřených dveří budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s našimi vášnivými a kvalifikovanými učiteli, kteří jsou zde, aby vás podpořili a inspirovali na vaší umělecké cestě. Poznáte prostory školy a budete moci pokládat otázky ohledně studijních programů a možností, které máme k dispozici.
Všechny zájemce, kteří uvažují o studiu na naší škole, srdečně zveme k návštěvě. A nejen to! Pokud jste uchazeči a chcete nám ukázat své umělecké dovednosti, můžete přinést svá portfolia ke konzultaci. Naši odborníci budou připraveni poskytnout vám konkrétní zpětnou vazbu a rady, jak se co nejlépe připravit na přijímací zkoušky.
Těšíme se na vás a na vaši návštěvu na Střední umělecké škole v Liberci během Dnů otevřených dveří.

Přijďte a nechte se inspirovat!

 

Zde najdete přihlášku ke studiu na Sušce.